Süspansiyon Test

Dünya otomotiv otoriteleri tarafından kabul gören MAHA süspansiyon testi özel bir cihaz tarafından gerçekleştirilmektedir. Aracınızın amortisörlerine eşit miktarda verilen titreşim etkisi ile burada var olan sorunların tespiti sağlanmaktadır. Sorunun boyutunu ayrıntı olarak tespit ederek her bir amortisörün yıpranma durumunu sizlere raporlar eşliğinde sunuyoruz.

 

Eskişehir süspansiyon testi uygulamamızda ;

Amortisörlerin sağlamlığına

Amortisörlerin yıpranma oranına

Amortisörlerin denge kontrol durumlarına 

Amortisörlerin gürültü durumlarına 

En fazla yer değiştirme durumlarına bakılır.

 

Süspasiyon testi sonucunda tüm bu durumlar grafikler eşliğinde sizlere anlatılır ve ayrıntılı bilgilendirme gerçekleşmiş olur. Eskişehir'de bir çok eksperde süspansiyon testi yapılmaktadır. Fakat biz Eksperium Oto Ekspertiz olarak MAHA testlerini uygulayarak en sağlıklı sonucu alıyoruz. Bu konu süspansiyon tesleri için dikkat etmeniz gereken bir durumdur. 

 

Diğer süspansiyon testleri %100 doğru olmayan sonuçlar sunmaktadır. Bu testlere güvenerek aracınızı kullanmaya devam ederseniz geri dönüşü olmayan problemler ile karşılaşabilirsiniz. 

 

Süspansiyon testi ve araçla alakalı tüm problemlerinizde bizlere haftanın 7 günü aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

 

Eksperium Eskişehir İletişim Bilgileri ;

Telefon : 0 222 228 20 11 | Gsm : 0 533 345 56 17

Adres : Emko A5 Blok No: 1 ESKİŞEHİR (Denizbank arası Emko girişi) (9. Notere 50m mesafede)