Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Oto ekspertiz ücretlerimiz aracın türüne göre değişmektedir.(Ör : 4x2, 4x4, Suv, Ticari gibi) Fiyatlarımız hakkında bilgi almak için "Fiyatlarımız" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.  

Eksperium Araç Kontrol Merkezi uzman ekip ve son model test cihazları ile siz çayınızı içerken test işlemlerini tamamlıyoruz. Tam bir zaman verememekle birlikte ortalama olarak yarım saat civarında sürmektedir.

Oto ekspertiz işlemi sırasında uygulanan testleri görmek için lütfen TIKLAYINZ!

Eksperium Araç Kontrol Merkezi olarak siz değerli müşterilerimizin haftasonu alım satım işlemlerinde zorluk yaşamaması için pazar günleri de hizmet sunmaktayız. Haftanın 7 günü hizmet sunan merkezimiz pazar günleri de sabah 08:30 da başlayarak 19:00 a kadar hizmetlerimize devam ediyoruz. 

Ekspertiz hizmetleriniz için randevu alınız. İletişim bilgilerimiz için lütfen TIKLAYINIZ!

Ekspertiz hizmetinden sonra yaşanan sıkıntılarda kişiler mevcut belirlenen sorunlardan kurtulmak için bir bakım servisi aramaktadırlar. Güvenilir bir oto bakım servisi tanıdığı olmayanlar ise bir muamma içerisinde ilk buldukları yerden sorunlarına çözüm bulmaya çalışmaktadır. 

 

Eksperium olarak tesisimizde ekspertiz işlemlerinden sonra belirlenen problemleri zaman kaybetmeden tesisimizde gideriyoruz. Sizlerde zaman kaybetmeden dört dörtlük bir hizmet almış oluyorsunuz. Test + Bakım hizmetimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi için TIKLAYINIZ!

Eksperium araç kontrol merkezi olarak tam donanımlı tesisimiz ve alanında uzman geniş ekibimiz ile aracın tüm testlerimi ve gerekli bakımlarını tek seferde yapabilmekteyiz. Gerekli uzman ekip mevcut ise bu işlemlerde ekspertiz firmalarını tercih etmek sizlere zaman kazandıracaktır. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ!

Eskişehir oto ekspertiz işlemleri işlemlerimizde ;

  • Motor Performans Testi
  • Boya Kaporta Testi
  • Süspansiyon Testi
  • Fren Testi
  • Yanal Kayma Testi
  • Araç Alt Kontrol Testleri uygulanmaktadır. Tüm bu işlemler bilgisayar bazlı makinalar ile sıfır hata olarak belirlenmektedir. Yapılan testler ile ilgili ayrıntılı bilgi için TIKLAYINIZ!

4x4 araçlar için birçok ekspertiz firması hizmet sunduğunu iddia eder ama bu araçlar için özel makinalar ile test yapılmaktadır. Eskişehir'de ilk ve tek olarak 4 çeker araç ekspertiz merkezi olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Yaparız diyen firmalara güvenmeyin, gelin ayrıntılı bilgi ile birikte doğru hizmeti alın. Dyno test hakkında ayrıntılı bilgi almak için TIKLAYINIZ!

Toplam 1 Sayfa Sık Sorulan Soru Arasından 1. Gösteriliyor