Eskişehir Oto Ekspertiz

Oto ekspertiz; alanında uzman kişiler ve profesyonel ekipmanlar ile otomobillerin detaylı olarak incelenmesi ve araç hakkında görüş aktarılması işlemine denilmektedir. Aracın daha önce yaşamış olduğu kazalar neticesi ile değişen parça, mekanik aksam ve performans açısından incelenmesi ve rapor olarak sunulması da denilebilir. Eksperium Araç Kontrol Merkezi Eskişehir'in ilk ekspertiz tesisi olarak 2011 yılında hizmete açılmıştır. Eskişehir ekspertiz olarak araç sahiplerine ve araç sahibi olmak isteyenlere önemli bir hizmeti gerçekleştiren Eksperium, eskiden sıklıkla karşılaştığımız kazalı, hasarlı arabaların bu durumun belirtilmeden satılması durumunu da ortadan kaldırmıştır.

 

Neden Oto Ekspertiz Hizmeti Almalıyım?

 

İkinci el araç alım satımlarında "bayandan temiz" , "doktordan temiz araç" gibi pek çok garip ilana denk gelmişsinizdir. Burada anlatılmak istenilen arabanın size masraf oluşturmayacağı ve temiz kullanıldığıdır. Fakat yapılan testler sonucu durumun hiç de böyle olmadığı tespit edilmektedir. Kişi araç kusurlarını örtmek için size birçok doğru olmayan bilgi verebilmektedir.

 

Siz hiç riske girmeden aracınızı Eskişehir oto ekspertiz Eksperium Araç Kontrol Merkezine getirerek sorunun var olup olmadığını ayrıntılı bir şekilde cüzi rakamlarla öğrenebilirsiniz. Aracın hasar durumunu değişen parçalarını, boyasını ve motorunu test ettirerek tam anlamda alacağınız aracın durumunun farkında olursunuz ve para kaybetme riskini sıfıra indirirsiniz.

 

Eskişehir oto ekspertiz hizmeti için pazar günü dahil her gün bizleri ziyaret edebilirsiniz. Randevu alarak hiç beklemeden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Siz çayınızı içerken alanında uzman ekibimiz aracınızla ilgilenir ve rapor olarak size sunar.

 

Eskişehir Oto Rapor

 

Otorapor Eskişehir, araç almaya veya mevcut aracını satmaya çalışanlar için oldukça önemlidir. Son yıllarda alım satım piyasalarının bir hayli hızlanması bu konuda da çözümlerin gelişmesini sağlamış ve haliyle oto rapor veren Eskişehir ekspertiz servislerinin sayışa da bir hayli artmıştır.

 

Onlarca eksper arasından güvenilir bir Eskişehir kurumsal ekspertiz bulmak çok önemlidir. İşini eksik yapan, eksik bilgi aktaran bir ekspertiz sizi milyarlarca liralık zarara uğratabilir. Eksperium, usta ekibi ile aracınızı 20 dakika ile 1 saat arasında değişen bir sürede detaylı bir şekilde inceleyerek size raporu sunar. Her marka ve modele ekspertiz uygulayabildiğimiz servisimizde tüm işlemler tarafsız ve güvenilir bir şekilde yapılır.

 

Eskişehir Ekspertiz Önerisi

 

Araç sahipleri, aracını yenilemek, nakit ihtiyacını karşılamak gibi çeşitli sebeplerden aracını satışa çıkarırken bu aşamada güvenilir bir eksper ile çalışmak da bir hayli önemlidir. Galerilerde, internette veya ikinci el pazarlarında satılan araçlar içerisinde gezen alıcılar ise onlarca hatta binlerce seçenek arasından en iyisini almak için araştırmalar yaparlar.  Ekspertiz raporu ise bu aşamada devreye girerek araçta değişen parça var mı? Hasarlı mı? Bozuk/arızalı bir aksamı var mı? Gibi merak edilen tüm soruların yanıtlarını verir.

 

 Eksperium, profesyonel ekipmanları ve uzman ekibi ile aracınızı kısa sürede detaylı bir şekilde inceler ve sonuçları rapor şeklinde size iletir. Eskişehir güvenilir ekspertiz aramasında karşınıza çıkacak ilk isimlerden biri olan Eksperium, aracın arızasından yasal olarak hasar kaydı olup olmadığına kadar her yönden incelemeyi yaparak kesin ve güvenilir sonucu görmenizi sağlar. Hem satıcı hem de alıcı için büyük önem arz eden oto raporu için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

Eskişehir Güvenilir Ekspertiz

 

Eksperium, Eskişehir’de araç alım satımı yapanlara tamamen tarafsız, hızlı ve güvenilir hizmetler sunmaktadır. Aracın motor testlerinden boya, kaportasına, değişen parçaların belirlenmesi ve boyalı bölgelerin tespitinden aracın yasal mercilerde kayıtlı olan hasar kaydına kadar detaylı bir incelemeye sokulmasıyla size yaptığınız alışverişten karlı veya zararlı çıkıp çıkmayacağınız söylenir.

 

Gerek yazılı gerek de sözlü şekilde yapılan aktarımlarla elinizdeki aracın tüm bilgilerine ulaşmanız sağlanır. Siz de alacağınız aracın hakkında tüm detayları öğrenmek, mağdur olmamak için Eksperium ile iletişime geçerek eksper hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

Eksperium İletişim Bilgileri ;

 

Telefon : 0 222 228 20 11 | Gsm : 0 533 345 56 17

Adres : Emko A5 Blok No: 1 ESKİŞEHİR (Denizbank arası Emko girişi) (9. Notere 50m mesafede)

Görseller